Shpeshherë efektive vajza të Policisë janë bërë virale në rrjet për shkak të bukurisë së tyre.

Linda Aliu është policja kosovare që jo pak herë tërheq vëmendjen e mediave rozë.

Kjo për shkak të formave të saj fizike, të cilat nuk kalojnë pa u komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto seksi nga Brezovica, ku ka pozuar në një ambient me dëborë dhe e veshur me bikini.

Kujtojmë se para pak javësh ajo u vu në qendër edhe të mediave britanike ,ku shumë njerëz komentuan dhe shpërndanë foton e saj me uniformën e policisë. Madje, thuhet se ajo ka patur edhe oferta për të punuar si modele në sallonet e bukurisë.