Armina Mevlani ka ardhur me një foto tejet joshëse.

Blogerja shqiptare ka mahnitur fansat e saj me fotot e fundit duke expozuar gjoksat në foton e fundit të postuar me macen e saj.

“Lidhja me shpirtin tim binjak”, ka shkruar ajo.

Ajo u shfaq e veshur në bluz të kaltër dhe vetem në të brendshme duke e ekspozuar gjoksin pa sutjena.