Arbenita Ismajli, merr vëmendjen e të gjithë fansave sapo bën një postim në rrjetet sociale. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi.

Bukuroshja brune ka ndarë me fansat dy fotografi ku shfaqet mjaft joshëse, e ka venë në fokus gjoksin.

Në postimin e fundit që ka bërë e shohim në një ambient të mbyllur, me fustan ngjyrë të bardhë dhe flokët e kapura.

Nga prapaskenat e fotosesioneve të ndryshme, modelja poston fotografi e cila shfaqet atraktive dhe komentohet vazhdimisht.