Në kanalin Youtube është duke rrjedhur ilegalisht një këngë e re mes Mozzik dhe Taynës.

Kjo këngë që në kanalin që u hodh quhet ‘Robt’, ka një tekst shumë eksplicit, madje, lirisht mund të themi se mund të dëgjohet +18, shkruan Indeksonline.

Nuk dihet nëse kjo në fakt ka qenë vetëm një demo, apo do të jetë finalizim, mbase plan i mëvonshëm i dyshes.

Sidoqoftë, më poshtë e keni edhe këtë sekuencë.