Melisa Lleshi ka festuar mbrëmjen e djeshme ditëlindjen e saj dhe sigurisht organizoi një festë.

Ajo ka festuar 23 vjetorin mes miqve të tjerë edhe disa prej konkurrentëve të “Përputhen”.

Melisa i ka ofruar miqve një kërcim “belly-dance” për ditëlindje, ndërsa Mevlani performoi këngën e tij në ditëlindjen e saj.

Mirëpo ai që na habiti me prezencën e tij ishte Lulzim Jashari, ish-konkurrenti i “Përputhen 1”.

Vajza e ditëlindjes ka ndarë foto e video me të, teksa gjithë vëmendjen e mori një foto e publikuar në Instastory së fundmi.

Melisa shihet që i është ulur në prehër Lulzimit teksa ka shkruar: “Do të marrë videograf ditëlindjen tjetër.”

Ata duken shumë të afërt me njëri-tjetrin por nuk dihet se çfarë marrëdhënie kanë dhe si janë njohur.