Policia e Kosovës ka arrestuar një femër, e cila dyshohet se me datë nëntor ka ofenduar dhe kërcënuar dy femra të tjera nëpërmjet rrjetit social Instagram.

Me vendim të prokurorit e dyshuara dërgohet në mbajtje, njofton raporti 24-orësh i policisë përcjell Klan Kosova.

Rasti është iniciuar si “Ngacmim”.