Bebe Rexha sapo ka publikuar disa fotografi nga shtëpia.

E sapo zgjuar nga gjumi, këngëtarja shqiptare me famë botërore ka ndezur fansat në pizhama të kuqe.

Po të ishte në Kosovë, mbase Bebe Rexha do të futej në zonë të kuqe pas këtyre fotografive.

Bebe është për momentin ndër këngëtaret më të famshme dhe projektet e saj po pëlqehen mjaftë shumë.