Oriola Marashi mahnit me fotosesionin e ri. Modelja e njohur shqiptaae është një ndër emrat shumë të komentuar në mediat rozë.

Oriola është shumë aktive në rrjete sociale ku edhe bën publikimin e imazheve atraktive.

Ajo së fundmi morri vëmendjen me imazhet e publikuara ku shihej e veshjen e ngushtë plot shkëlqim ku i vinin në pah gjoksin e formësuar.

Teksa menjëherë pas postimit ajo rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve, duke pranuar komente dhe pëlqime të shumta.