Reperi i njohur, Ledi Vula dhe blogerja Sara Hoxha dy ditë më parë u bën prindër për herë të parë.

Pas publikimit të fotos duke shtrënguar dorën e Sarës, disa minutave më herët Ledri publikoj foton e parë të vajzës së tij .

Dyshja mirëpriten në jetë vajzën e tyre bukuroshe të cilët e kanë pagëzuar me emrin Poema Blu.

Ky postim i tij mori mijëra komente e pëlqime nga fansa, kolegë dhe familjarë të saj.