Kim Kardashian është vazhdimisht aktive me fotosesione të reja, duke arritur kështu të marrë vëmendjen e të gjithëve.

Së fundi, ylli televiziv ka shkëputur disa imazhe nga seti i ri fotografik, ku vjen shumë ndryshe e veshur me një kostum blu.

Kostumin që e kishte veshur, ajo e kombinoi me një palë doreza prej rrjete dhe një kapele shumëngjyrëshe.