Një modele është përballur me një moment të tmerrshëm në shtëpinë e saj. Një burrë i armatosur i është futur në shtëpi, teksa ajo po flinte gjumë.

Modelja Danii Banks, 29 vjeçe pretendon se ishte duke fjetur në dhomën e gjumit, kur u zgjua nga qeni i saj.

Nga kamerat është parë teksa ajo është e zhveshur dhe futet me kujdes në dhomën për të parë së kush është brenda.

Por, ylli përballet me një burrë me maskë, i cili e urdhëron që t’i hapë kasafortën. Në fakt hajduti dështoi, pasi brenda saj nuk kishte asgjë.