Belkiz Kera, bashkëshortja e futbollistit të famshëm kosovar, Milot Rashica jo rrallë herë publikon fotografi nga më të ndryshmet në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka pozuar nga vetura luksoze e Milotit, ku dhe duket në disponim të mirë.

Belkizi, e cila nuk ka edhe shumë muaj që kur është bërë nënë për herë të parë, duket në formë të mirë trupore.