Janë zbardhur të dhënat e fundit të COVID-19 në Shqipëri.

17 persona kanë humbur jetën nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri.

Burimet zyrtare bëjnë me dije se kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 695 persona dhe janë shëruar 563 shtetas. /albeu.com/