E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodríguez ka ‘çmendur’ rrjetin me videon e fundit të postuar në rrjetet sociale.

Modelja, 26 vjeçare, shihet duke bërë kërcimin sensual ‘Twerk’ teksa në dorë mban një trëndafil të kuq.

26-vjeçarja ndodhet në jahtin luksoz që partneri i saj disponon dhe ka pozuar vetëm me rroba banje. CR7 është thjesht me fat!

 

Global