Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, së shpejti do të vijë me projekt të ri muzikor.

Këtë e bëri të ditur nëpërmjet një postimi në Instagram.

Dikush prej fansave e ka pyetur Dhuratën nëse do të sjell ndonjë këngë të re dhe ajo e konfirmoi pikërisht me përgjigjen drejtuar fanses.

Këngëtarja është shumë e dashur për publikun dhe projektet paraprake të saj vazhdojnë të jenë shumë të dëgjuara.