Allegri pasuesi i Contes?

Njeriu që mori më së shumti kritika për këtë “dështim” të Interit është padyshim Antonio Conte.

Sipas raportimeve të “La Stampa”, vetëm trofeu i Serisë A do ta shpëtonte Conten nga shkarkimi i postit të trajnerit.

Në rast se edhe ajo nuk do të ndodh, atëherë Conte do të largohet nga Interi dhe në vendin e tij mund të vijë, Masimiliano Allegri.

Interi në Serie A është në rrugë të mirë, pasi që zë vendin e dytë në tabelë dhe është pesë pikë larg kreut. /albeu.com/