Sonte rreth orës 19 ka ndodhur një aksident i rëndë afër fshatit Sllatinë në rrugën magjistrale Tetovë-Jazhinë.

Sipas informacioneve të para, thuhet se një automjet ka përplasur për vdekje një person.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, dhe po hetohet gjithçka lidhur me aksidentin./TS