Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo që në moshë të re ishte shumë e dashur për publikun.

Ajo është shumë e përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete që e bëri të humbë shumë kilogramë.

Fifin e gjejmë shumë të pranishme me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet kur ishte fëmijë dhe dukej shumë simpatike.