Një vrasje ka ndodhur pak më parë në Dajç të Shkodrës. Mësohet se viktimë ka mbetur Ridvan Ramazani.

Ngjarja sapo ka ndodhur dhe pritet që në minutat në vijim të zbardhen rrethanat e ngjarjes së rëndë.

Global