Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, është shumë aktive në rrjete sociale dhe pëlqehet e komentohet pozitivisht nga shumë ndjekës.

Verën që lamë pas, këngëtarja i kaloi pushimet në Greqi, por mesa duket shija e ëmbël e tyre i ka mbetur shumë gjatë.

Së fundmi Rita ka ripostuar disa fotografi nga pushimet ku shfaqet e veshur me bikini dhe shumë në formë. Këngëtarja gjatë pushimeve ishte në shoqërinë e partnerit regjisor, Romain Gavras.

“Më ktheni sërish. Po bie shi në Londër dhe i gjeta këto. Kamera filmike prej pushimeve të mia të fundit. Greqi/Ibiza 2020”, shkroi Rita.

T mobile In article [4]