Harry Kane ka shënuar golin e tretë dhe të sigurisë kundër Shkëndijës së Tetovës

Anglezi shënoi në minutën e 80-të duke ia dhënë kështu Tottenhamit një gol sigurie pasi që në pjesën e dytë Shkëndija ishte më e rrezikshme.