Enca solli fotografi provokuese e veshur me këmishë nate.

Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat njofton fansat për çdo të re që ka rreth saj.

Së fundi, këngëtarja ka bërë të ditur se ka thyer këmbën, andaj është detyruar t’i nënshtrohet një operimi, i cili rezultoi me sukses.

Edhe pse ende e ka këmbën e fashuar, artistja nuk i kursen pozat provokuese për fansat e saj të shumtë dhe njësoj veproi edhe së fundi.

Ajo ka postuar disa fotografi, në të cilat shfaqet e veshur me këmishë nate të hapur tek gjoksi.

“-Të të puth pak?
-Të më puthësh shumë🥰
(Sa me shume te besh swipe, aq me e lumtur behem😂 1,2,3,4 or 5?)”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

-Të të puth pak? -Të më puthësh shumë🥰 (Sa me shume te besh swipe, aq me e lumtur behem😂 1,2,3,4 or 5?)

A post shared by ENCA (@enca) on