Emri i Edinson Cavani është në tavolinë e Real Madridit.

Sipas mediave në Spanjë, sulmuesi uruguaian, golashënuesi më i mirë në histori të PSG-së, i është ofruar Real Madridit.

Ai është i lirë dhe mund të shkojë në Bernabeu me zero euro.

Tani mbetet vetëm fjala e fundit nga ana e Zinedine Zidane, se çfarë dëshiron të bëjë në të vërtetë, pasi Madridi i tij ka nevojë për gola, për të cilët po vuan që nga largimi i Cristiano Ronaldos.