Rita Ora sërish ka postuar një fotografi ku zbulon shumë nga trupi i saj, ndërsa as komenti i nënës së saj në gjuhën shqipe nuk mungon.

Rita Ora shfaqet në një foto teksa qesh me të madhe kur duke pozuar, fustani i zhvishet nga anët dhe i zbulon trupin.

Ajo ka zgjedhur ta postojë këtë fotografi në profilin e saj në Instagram, ndërsa e ka përshkruar duke thënë se “ndonjëherë duhet vetëm të qeshim”.

Ndërkohë nëna e saj, Vera Ora nuk ka vonuar për t’i bërë një koment epik të radhës.

Vera ka shkruar duke e përkrahur këtë herë vajzën: “Qeshu rini qeshu, bota është e jotja”.

E përveç komentin në shqip, Vera i ka shkruar edhe në gjuhën angleze: “Jo ndonjëherë, gjthmonë e dashur”.

 

View this post on Instagram

Sometimes you just gota laugh 😂

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on