Kelly Brook ka treguar pamjen e saj të përsosur të verës kur u fotografua kur doli nga studiot e radios Heart FM në Londër.

Ylli 40 vjeqar ka treguar pasuritë e saj të bollshme në një fustan të shkurtër me lule kur u nis te makina e saj.

Ajo kishte veshur edhe palë qizme të kremta dhe një kapele kashte.