Megan Barton Hanson ka pozuar në të brendshme derisa ka treguar se i dashuri i saj i ka shitur kilitat e saj për 200 funte

Megan Barton Hanson ka akuzuar ish të dashurin e saj që ka shitur kilitat e saj për 200 dollarë pasi që në to kishte vënë datën e takimit të tyre.

Ylli i Love Island (26), ka postuar një mesazh në Story të Instagramit të hënën dhe i ka thënë 1.7 milionë ndjekëseve të saj që mos të bien pre e abuzimit të tij.