Barcelona po vazhdon të jetë në treg për disa lojtarë këtë verë

Sipas të përditshmes katalunase Sport, Barcelona është duke punuar edhe për një shkëmbim me Juventusin.

T mobile In article [1]

Në fillim të afatit kalimtar Barcelona kishte bërë një shkëmbim në mes të mesfushorit Arthur i cili kalojë në Juventus kurse Pjanic në Barcelonë.

Sipas medias në fjalë Barcelona dëshiron edhe një shkëmbim të tillë, kësaj radhe në mes Ivan Rakitic dhe Rodrigo Bentacur.