Ylli i Love Island, Georgia Steel ka ngritur temperaturat sot derisa ka pozuar në bikine rozë Dior dhe ka thënë se “nuk i ka anuluar aktivitetet për verë”

Me motin me shi që ka goditur Britaninë javëve të fundit, Georgia Steel ka siguruar fansat që të jenë të ngrohtë me fotot e saj që ka postuar në Instagram.

Ylli i Love Island (22) është dukur jashtëzakonisht seksi derisa ka pasur të veshur bikine Dior.

Bukuroshja ka treguar trupin e saj të tonifikuar dërisa poshtë fotografisë ka shkruar:

“Vera 2020 nuk ka kaluar të dashurit e mijë”.