Një aksident është regjistruar në hyrje të qytetit të Lezhës.

Në aksident janë përfshirë tre makina dhe kanë mbetur të plagosur tre persona.

T mobile In article [1]

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.