Modelja e kolme në bikine, Katie Price ka treguar sot se nuk do të mund të modeloj për 3-6 muaj pasi që ka thyer të dyja këmbët gjatë pushimeve të saj në Turqi

Katie e ka kaluar natën në spital të mërkurën pasi që ishte gjuajtur mbi murin e parkut “Land of Legends” në Belek të Turqisë duke thyer dy këmbët e saj.

Modelja e kolme, 42 pritet që të jetë në gips dhe nuk do të jetë në gjendje të ecë nga tre deri në gjashtë muaj.

Të premten në mëngjes, Katie i është lutur ndjekësve të saj për ta ndihmuar pasi që ështëe venë në kërkim të një karrigeje me rrota para se të kthehet në Angli.

Nëna e pesë fëmijëve është dashur t’i ndërprenë pushimet e saj për t’u trajtuar në vendin e vet.

T mobile In article 1