Dua Lipa ka ndezur temperaturat sot me bikine të kuq derisa ka udhëtuar për të bërë pushime idilike në St Lucia me të dashurin e saj Anwar Hadid

Ajo është duke i shijuar pushimet e merituara nga puna e saj e madhe viteve të fundit dhe për këtë ka zgjedhur Karaibët.

E nga këto pushime Dua ka sjell pak nga vetja e saj derisa po qëndron në ishullin e bukur të St Lucia bashkë më të dashurin e saj Anwar Hadid.

Këngëtarja (24) ka treguar asetet e saj në bikine të kuqe, duke bërë poza romantike e erotike me të dashurin e saj 21 vjeçar, madje duke notuar edhe në det.

T mobile In article 1