Iggy Azalea ka treguar “belin e saj të hollë” derisa ka treguar asetet e saj seksi në një veshje të bukur – një muaj pas lindjes se djalit të saj të parë

Ajo kishte konfirmuar se ka lindur fëmijën e saj të parë dhe këtë e kishte bërë në mënyrë tërësisht sekrete.

Iggy Azalea tani nuk ka hubur kohë dhe është kthyer shpejt në studio për të kthyer format e saj dhe incizuar këngë të reja.

Ylli 30 vjeçar australian, emri i vërtetë i së cilës është Amethyst Amelia Kelly – është parë sot në një dalje pa jelek derisa ka shkuar në një studio në Los Angeles për të incizuar këngën e saj të re me Tinashe, derisa tregon asetet e saj seksi.