Një trup pa shenja jete është gjetur në rrugën “Afrim Zhitia” dje në Prishtinë, njofton Klan Kosova.

T mobile In article [1]

“Raportohet se viktima mashkull kosovar është gjete pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse policore, aty kanë gjetur një revole, një gëzhojë dhe një fishekë i pa shkrepur. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.