Ajo asnjëherë nuk turpërohet për të treguar figurën e saj.

Dhe Demi Rose ka treguar figurën e saj gjatë qëndrimit të saj në Ibiza të shtunën.

Modelja e Instagramit dukej fenomenale me bikine me ngjyra dhe një fustan të shkurtër me miq.