Aktori i njohur i humorit, Julian Deda është padyshim një ndër personazhet më të pëlqyer të publikut shqiptar. Ai tregohet shumë aktiv në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, përmes një postimi në Instagram, Juli ka treguar se i është nënshtruar një ndërhyrjeje për të humbur peshë. Ai ka publikuar një foto të rezultatit në rrjete sociale dhe duket si tjetër njeri.

“Vetem 1 jave pas nderhyrjes. Zero shqetesime, komplet tjeter ndjesi. P.s. Cicat i dhurova per bamiresi…!”, ka shkruar Juli krahas fotos.