Blogerja e njohur Armina Mevlani publikon vazhdimisht foto në rrjete sociale, ku shihet shumë në formë. Përmes një postimi të bërë së fundmi në Instagram, ajo ka treguar se ka humbur 6 kilogramë që nga vera e kaluar.

Armina shkruan se nuk ka mbajtur ndonjë dietë të caktuar, por ia ka arritur falë ushqimeve të zgjedhura dhe ushtrimeve. “-6 kilogramë që nga vera e kaluar. Sekreti është që nuk kam mbajtur dietë, por ka ndikuar mungesa e kalorive dhe ushtrimet kardio”, shprehet blogerja.

Kujtojmë se Armina është prej kohësh e lidhur me Shkëlzen Berishën dhe dyshja kanë në plan të martohen së shpejti.