Prezantuesja e njohur Elita Rudi sot (e diel) feston ditëlindjen e 27’të.

Me këtë rast, urimet në rrjetet sociale ishin të shumta nga miqtë, kolegët dhe fansat e saj.

Mirëpo, një urim të veçantë në ditën e rëndësishme e ka pranuar nga bashkëshorti i saj, reperi Gjiko.

Ky i fundit ka ndarë në Instagram një fotografi duke shkëmbyer puthje me Elitën, përmes së cilës zgjedh fjalët më të bukura për të uruar partneren e jetës.

“Urime ditëlindjen dashuria e jetës sime, nëna e fëmijës tim dhe rrahja e zemrës sime”, ka shkruar ai.

Çifti duken në formë të mirë dhe kanë arritur të jenë në fokus të fansave që numërojnë në rrjetet e popullarizuara sociale.

 

View this post on Instagram

Happy Birthday love of my life 👑, mother of my child 👨‍👩‍👦 and the beat of my heart ❤️ @elita.rudi 🎂🥳

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

View this post on Instagram

Birthday girl🌸 #27 @decor_elegant

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Loading...