Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit 12 persona, dhe shkon në total në 981 numri i të prekurve.

Ratet e reja janë konkretisht 7 në Tiranë, 2 në Fier, 2 në Krujë dhe 1 në Durrës.

Prej tyre, 173 pacientë mbeten aktivë.

Loading...