Shoqja e Kim Kardashian, Larsa Pippen ka postuar disa foto në bikine derisa ende po e merr veten nga martesa e saj me Scottie Pippen

Larsa Pippen ka shpërndarë disa foto në bikine afër një pishine afër shtëpisë së saj luksoze në Los Angeles.

Fotot ajo i ka shpërndarë të dielën e ku shoqja më e ngushtë e Kim Kardashian është paraqitur në bikine duke marrë diell. Këto foto vinë pasi që ylli mysafirë në “Keeping Up With The Kardashians” ka qenë pjesë e kritikave të shumta por edhe humorit pasi që u tha se ajo u nda nga burri i isa, ish ikona e basketbollit dhe ish lojtari i Chicago Bulls, Scottie Pippen.

Loading...