Ylli i Love Island Jess Shears ka treguar format e saj pas shtatzënisë derisa ka pozuar në të brendshme seksi. Ajo po ashtu ka refuzuar se është shtatzënë përsëri dhe se nuk pret fëmijë tjetër për momentin

Ylli Love Island, Jessica Shears ka treguar format e saj të jashtëzakonshme pas shtatzënisë këtë të enjte derisa ka promovuar linjën e saj te të brendshmeve në rrjetet sociale.

Ish ylli i TV, e ka pritur fëmijën e saj të parë me burrin Dom Lever në shtator, duket në formë të mirë derisa ka pozuar në të brendshme të Boux Avenue.

E ulur në një karrige, Hess duket natyrale dhe fotot e saj janë komentuar pozitivisht nga 1.2 milion ndjekësit e saj.

Loading...