Këngëtarja e njohur Gili sot feston ditëlindjen.

Ajo që një periudhë të gjatë është emër i njohur në skenën muzikore, e dalluar me këngët e saj. Përkundër moshës që ka, ajo nuk ua lëshon rrugën nga vajzave e reja, duke qenë gjithmonë e veçantë.

Me një stil unik dhe duke u përkujdesur gjithmonë për paraqitjet fizike, Gili çdo herë shkëlqen.

Kujtojmë që këngëtarja sot ka mbushur 54 vite.

 

View this post on Instagram

Sot ditëlindja ime🥰

A post shared by GILI Official profile (@gili.official) on

Loading...