Futbollisti i Drita FC, Izair Emini, ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Pavëresisht kësaj, sulmuesi shqiptar nga Tetova ka deklaruar se është mirë dhe nuk ka asnjë problem me shëndetin.

Loading...