Ylli i Love Island, Eve Gale ka treguar asetet e saj gjatë një dalje në kopshtin e saj për të marrë diell

Fotot e Eve vinë pasi që motra e saj binjake është lidhur me ish të dashurin e saj Ched Uzor dhe se lidhja e tyre ishte prishir gjatë kohës së pandemisë.

Mirëpo Eve Gale është parë duke marrë diell sot dhe në gjendje të mirë.

Në disa fotografi që ajo ka postuar në Instagram, ylli i Love Island (21) ka ngritur temperaturat derisa ka shijuar kohën e mirë për të marrë diell në kopshtin e saj në bikine.