“Mos ejani të unë”. Demi Rose mezi ka arritur që t’i mbajë gjoksat brenda jelekëve të saj të kaltër derisa ajo është bërë objekt i internetit ku fansat i kanë thënë se ka shtuar peshë

Ajo nuk është e panjohur për rrjetet sociale ku tregon asetet e saj tulake.

Demi Rose ka postuar një seri fotosh në InstaStory dhe në Instagram e ku gjoksi i saj vetëm sa nuk shpërthente.

Derisa modelja 25 vjeçare duket jashtëzakonisht seksi në pozita të ndryshme, fansat megjithatë kanë pas kritika duke thënë se ajo ka shtuar paksa peshë gjatë pandemisë.

Loading...