Ylli i Towie, Amber Turner ka treguar gjoksin e saj seksi në bikine rozë derisa ka promovuar ushqimin e shëndetshëm në një video të postuar sot

Masat restriktive të vetizolimit kanë treguar se nuk janë problem për Amber Turner e cila ka shfrytëzuar temperaturat e vikendit për të marrë diell dhe për të treguar aftësitë e saj në kuzhinë.

Po ashtu, njëra prej aktoreve në “Only Way is Essex” në këtë paraqitje ka ekspozuar gjoksin e saj natyral derisa në shtëpi në vetizolim është me të dashurin e saj Dan Edgar.

Ajo ka treguar se tërë këtë e ka arritur me ushqim dietal dhe me fitnes, kurse Amber (26) ka treguar se di të tërheq vëmendjen te fansat me fotot dhe videot e saj.