Pak kohë më parë, qarkulloi lajmi se Oriola Marashi dhe futbollisti i njohur, Eros Grezda ishin në një lidhje.

Duket se dyshja nuk ka preferuar t’i lërë më njerëzit me dyshime dhe kanë vendosur të konfirmojnë lidhjen.

Vetëm disa orë më parë si Oriola ashu dhe Grezda kanë publikuar video nga e njëjta shtëpi duke lënë të kuptohet qartë se janë bashkë në karantinë pa dhënë detaje për vendodhjen.

Loading...