Një familje me katër persona, duke përfshirë dy të rritur dhe dy vajza të moshës tre dhe pesë vjeç, janë gjetur të vdekur së bashku me qenin e tyre në shtëpi në një fshat piktoresk të West Sussex.

Robert Needham, 42 vjeç, partnerja i tij Kelly Fitzgibbons, 40 vjeç dhe dy fëmijët e tyre Ava, pesë vjeç dhe Lexi, tre u ndanë nga jeta në mënyrë misterioze teksa ishin izoluar prej koornavirusit prej ditësh.

Policia e Sussex shkoi të shtunën në orën 6:45 pasdite në shtëpinë me tre dhoma gjumi, pasi mori një telefonatë që ngrinte shqetësim. Të katër personat u shpallën të vdekur në vendngjarje, së bashku me qenin.

Detektivët filluan një hetim vrasjeje por edhe mes dyshimeve për një vetëvrasje të mundshme.

Loading...