Mustafa thotë se po ndihet shumë më mirë

Reprezentuesi i Kosovës U-21, Valdrin Mustafa, i infektuar me koronavirus gjatë javës së kaluar, përmes një postimi në Instagram ka deklaruar se po ndihet shumë më mirë.

Futbollisti i Hannoverit ka thënë se është afër testimit final.

Postimi i Mustafës:

Të dashur miqë, së pari ju faliminderoj të gjithve nga zemra për gjitha mesazhet e juaja që në këtë kohë të vështir më kanë dhanë forcë dhe shpresë mua dhe Families time,

Dua tju informoj gjithashtu qe tash unë mirë jam, dhe shpresoj që pas testit Final qe do ta bëj ditët në vijim, do muj të ju rrefej që edhe këtë sfid e mbarova me sukses.

 

Loading...