Policia njofton se natën mes të premtes dhe të shtunës (ora 1 pas mesnate), 31 vjeçari me iniciale B.M. e ka rrahur babain e tij 57 vjeçar me iniciale L.M. L.M. është derguar në spital, kurse rastin e ka paraqitur në polici në ora 9 e 15 minuta.

Loading...