Këngëtarja Ronela Hajati ka ndarë një moment nga vetizolimi në këto ditë të emergjencës së koronavirusit.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shihet pa tualet, në variantin ujë dhe sapun, teksa ndan përjetimin e aj.

“Dita 15 nëkarantinë.. Sot dola në ballkon ndeza dhe fika makinë… punonte pulti, krenare!

Po mendoj ta bej dhe nga darka si veprim”, shkruan ajo.